Vyhodnocení běhu Sv. Václava

V sobotu 24. záři 2016 se konal již 24. ročník běhu Sv. Václava, jehož zakladatelem je ultramaratonec Karel Ligocki ze Suchdolu nad Odrou. Tradičního běhu na trati Oční studánka – Starý Jičín se zúčastnilo celkem 165 běžců a běžkyň v pěti kategoriích.

Seznam běžců a jejich umístění si můžete prohlédnout zde.

V kategorii 14. – 18. let obsadil první místo osmnáctiletý  triatlonista ze Vsetína Pavel Hradil, který se s časem 0:20:00.6 hod. stal zároveň také absolutním vítězem tohoto  ročníku. Celkově druhé místo obsadil Tomáš Jurečka 0:20:04.3 hod. a na třetím místě skončil Jiří Kramoliš  v čase 0:20:06.2 hod.
V ženách v celkovém hodnocení stanula na prvním místě Marie Žvaková 0:24:35.6 hod, na druhém místě Nikola Štramberská 0:26:37.1hod a na třetím místě Dana Burianová 0:27:02.1 hod.

autor článku: Jan Kopera